Zkušenosti ve stavebnictví

Společnosti Fast service jsme v Brandýse nad Labem založili v roce 2009. Od té doby jsme s firmou prožili sedm rychlých let plných náročných a zajímavých zakázek pro klienty v celém Středočeském kraji. Spolupracujeme jak s jednotlivými soukromými klienty, kteří si objednávají naše služby v oblasti malířských prací nebo zateplování fasád, aby jim pomohly zútulnit si svůj domov, tak i se živnostníky a firmami: za dobu našeho fungování jsme vymalovali celou řadu kanceláří, restaurací nebo penzionů a s příležitostnými drobnými opravami jsme pomohli desítkám klientů.

Už od samého začátku se snažíme odlišit od konkurence opravdovou precizností a důsledností naší práce. Zakládáme si na tom, že žádnou zakázku klientovi nepředáváme nedodělanou nebo s chybami, byť jen v drobných detailech. Máme rádi poctivou řemeslnou práci a chceme, aby od nás každý, kdo si u nás objedná výmalbu bytu nebo pokládku podlahy, dostal výsledek, který bude opravdu stát za to.

Děláme maximum pro to, aby se Vám díky našim službám lépe bydlelo a pracovalo a jsme rádi, že si naší práce dlouhodobě cení i naši stávající zákazníci. Připojit se k nim kdykoli můžete i Vy – stačí se nám ozvat a domluvit se s námi na detailech naší spolupráce.