O nás

Ve společnosti Fast service – CZ máme dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti dokončovacích stavebních prací, malířských, lakýrnických a podlahářských prací po celém Středočeském kraji. Své zákazníky si nacházíme především v Brandýse nad Labem, kde naše firma sídlí, a v jeho širokém okolí (Praha, Roztoky, Neratovice, Čelákovice). Budete-li potřebovat profesionálně vymalovat byt nebo zateplit fasádu, rádi přijedeme až k Vám, abychom Vám poskytli servis šitý na míru Vašim potřebám.

Při své práci se soustředíme především na vysokou kvalitu všech našich služeb a abychom jí dosáhli, čerpáme z dlouholetých tradic našeho řemesla i z těch nejlepších technologických novinek, které jsou v současnosti na trhu k dispozici. Své služby tak umíme nabídnout jak klientům, kteří se nejlépe cítí v tradičních typech interiérů, tak těm, kteří mají rádi moderní trendy. Všem z nich zároveň dokážeme poskytnout i nadstandardní služby, tak aby výsledek maximálně odpovídal jejich představám.

Z čeho konkrétně můžete v nabídce společnosti Fast service – CZ vybírat?

  • Soustředíme se především na malířské práce. Tým našich zkušených malířů udělá i ze zašlé místnosti útulný prostor, ve kterém se Vám bude dobře žít a pracovat. Začneme pečlivým očištěním staré malby a vyrovnáním povrchu stěny, pečlivě naneseme penetrační nátěr a i v členitých nebo špatně přístupných prostorech si dáme záležet na tom, aby barva dobře držela i vypadala. Samotnou barvu si budete moct vybrat z tisíců různých odstínů i typů – jednou z možností je i několik typů otěruvzdorných barev, které Vám vydrží i v namáhaných místnostech – a rádi pro Vás realizujeme také speciální malířské práce, včetně dekorativních maleb, malovaných nápisů nebo benátských štuků.
  • Důležitou součástí naší nabídky jsou i lakýrnické práce. Ať už potřebujete oživit okna či dveře, nábytek, radiátory nebo potrubí, provedeme pro Vás precizní práci, díky níž dostane každý z Vašich předmětů nebo zařízení nový vzhled. Před samotným lakováním pečlivě brousíme a čistíme povrch a následně vybíráme nejvhodnější typ nátěru tak, aby se barva neslupovala a dlouho vydržela. Nabízíme také antikorozní nátěry pro kovové konstrukce nebo protipožární nátěry pro dřevo i kov.
  • Kromě malířských a lakýrnických prací nabízíme také kompletní dokončovací stavební práce. Patří sem mimo jiné pokládka podlah a dlažeb, broušení a spárování, zednické začišťování nebo realizace zateplení fasády. Věnujeme se také rekonstrukcím bytů nebo bytových jader.

Zkuste se nám ozvat a dát nám vědět, kterou z našich služeb byste právě potřebovali! Ať už žijete nebo pracujete kdekoli ve středních Čechách, rádi za Vámi s celým týmem naší firmy přijedeme, abychom Vám vymalovali kancelář, zrekonstruovali byt nebo natřeli okna. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!