Naše kompletní služby

Jsme zvyklí přizpůsobovat se i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků v oblasti malířských, lakýrnických i stavebních prací. Služby na míru rádi dodáme i Vám – pokud jste na našich webových stránkách nenašli tu z nich, kterou právě potřebujete, zkuste se nám přesto ozvat. Uděláme všechno, co bude v našich silách, abychom uspokojili i Vaše přání. Těšíme se na Vás!

Malířské práce

Pokud máte pocit, že by Vaše ložnice, obývák, kancelář nebo třeba prostory Vašeho obchodu či restaurace potřebovaly nový impulz, kvalitní nová výmalba je dobrým prvním krokem. V naší společnosti se pro Vás o realizaci malířských prací postará tým zkušených malířů, kteří své práci rozumí a umí se postarat o to, abyste od nás dostali esteticky dokonalý výsledek. Každé výmalbě u nás předchází důsledné přípravné práce, jejichž cílem je vyčistit stěny od přebytků staré malby nebo tapet, vyrovnat jejich povrch a vyčistit nečistoty nebo nedokonalosti. Jedině na dobře připraveném základě barva skutečně drží a neodchlipuje se. Samotný nátěr následně realizujeme pomocí širokého spektra různých barev v tisících odstínů, které si sami vyberete podle svého vkusu. Zvládneme i dekorativní malbu, nápisy, obrázky nebo benátský štuk. Místnosti si od nás můžete také nechat vytapetovat.

Lakýrnické práce

Umíme natřít nábytek a zařízení z jakéhokoli materiálu. Pokaždé si dáváme záležet na pečlivém výběru správné barvy, aby přesně seděla k typu povrchu, snadno se neodírala a byla zdravotně nezávadná. Před natíráním každý povrch pečlivě očistíme, obrousíme nebo odmastíme podle potřeby. Nabízíme i protikorozní nebo protipožární nátěry.

Natřít si u nás můžete nechat okna, dveře, parapety a zárubně, radiátory a potrubí, zábradlí, střechy a klempířské prvky a další.

Dokončovací stavební práce

Do škatulky dokončovacích stavebních prací je možné zařadit velkou spoustu činností, od už zmíněných malířských prací a realizací štukových a štěrkových omítek, přes broušení a spárování, až po zateplování fasád. Ve společnosti Fast service pro Vás rádi také položíme dlažbu i jiné typy podlahových krytin nebo obložíme stěny obklady. Realizujeme také celou řadu drobných stavebních a zednických oprav nebo zednické začištění. Obecně si u nás můžete objednat jakoukoli drobnou zednickou nebo stavební práci – výběr je pokaždé na Vás a Vašim požadavkům se rádi přizpůsobíme i v dalších ohledech. Zkuste se nám ozvat a domluvit se s námi na tom, jak přesně by naše spolupráce měla vypadat!

Zateplování fasád

V posledních letech si má o zateplování fasád u naší společnosti zájem čím dál tím větší počet klientů. Není divu – to, že zateplení fasády může ušetřit podstatnou část nákladů na vytápění a kromě Vaší peněženky tak pomoct i životnímu prostředí, je nesporným faktem. Se zateplováním fasád máme dlouholeté zkušenosti. Specializujeme se na zateplování rodinných domů a za sebou máme desítky zakázek. Zateplení provádíme běžným způsobem za pomoci desek z pěnového polystyrenu. Zvládneme je kvalitně namontovat a zajistit tak, aby Vám z domu neunikalo teplo, ale aby zdi zároveň nezadržovaly nadměrné množství vlhkosti.