Kontakty

Hledáte právě ve středních Čechách zkušeného malíře nebo lakýrníka? S týmem společnosti Fast service získáte spolehlivého partnera, který Vám pokaždé dodá perfektní výsledek. Přesvědčit se o tom kdykoli můžete sami – stačí se nám ozvat pomocí níže uvedených kontaktních údajů a domluvit se s námi na detailech naší vzájemné spolupráce.

Fast service – CZ, s.r.o.
IČ: 28951191
DIČ: CZ28951191

Adresa:
Komenského nám. 946/8
25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Telefon:
724 116 308

E-mail:
info@fservice.cz

Web:
www.fastservice.cz

V naší společnosti se snažíme dodat každému z našich zákazníků špičkový servis na míru. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti malířských, lakýrnických, podlahářských nebo dokončovacích prací budete mít pokaždé jistotu maximální kvality. Věříme, že Vám naše služby budou vyhovovat!

Kde nás najdete ve středních Čechách

Ve společnosti Fast service poskytujeme malířské, lakýrnické nebo dokončovací stavební práce zákazníkům po celých středních Čechách už řadu let. Pokud budete svůj interiér chtít oživit i Vy, rádi za Vámi přijedeme nejen kamkoli v okolí Brandýsa nad Labem, Prahy nebo Čelákovic, ale i po celém zbytku Středočeského kraje. Budete-li se s námi chtít osobně domluvit na podrobnostech naší spolupráce, navštívit nás můžete i Vy sami v našem sídle v našem sídle na Komenského náměstí v Brandýse. Sídlíme takřka v centru města – z Masarykova náměstí k nám dojdete do pěti minut a jen tři sta metrů od nás najdete městský zámek. Přímo v ulici Vám během Vaší návštěvy bude k dispozici několik parkovacích míst a snadno se k nám dostanete i veřejnou dopravou. Na autobusové zastávce U Soudu, která je doslova za rohem, Vám zastaví linky č. 346, 376, 405 a 478, které jezdí mimo jiné z pražských Letňan nebo Černého Mostu a končí až u staroboleslavského nádraží. Ať už se chystáte dopravit se k nám jakkoli, přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!